2030 PASLANMAZ U KOL – Çelebi Kapı Kolları | Kapı Kolu İmalatı

Ürün Tanımı

 

·         Paslanmaz Kol modeller katogorisinde bulunan 2030 PASLANMAZ ÇİZGİLİ U KOL ürünümüz ömür boyu eskimeyecek görsel tasarımı ile  ev ve işyerlerinize çok estetik bir görünüş katacaktır.

·         Paslanmaz Çelebi Kapı Kolları modellerimizde Birinci sınıf hammadde malzemesi olarak en iyi kalite paslanmaz malzeme kullanılmış olup üst yüzeyi saten cila ile son halini almaktadır.

·         Üründe Birinci sınıf malzeme kullanıldığı için darbe ve kırılmaya karşı dayanıklılık seviyesi oldukça yüksek düzeydedir.

·         Birinci sınıf hammadde kullanımı ile Çelebi Kapı Kolları ürün çeşitlerimizde zamanla oluşabilecek kırılma, yerinden çıkıp – elde kalma gibi sorunlarla karşılaşılmamaktadır.

·         Çelebi Kapı Kollarında en son teknoloji makineler ve Birinci sınıf polisaj cila malzemesi kullanıldığından dolayı ürünün yüzey kalitesi çok iyi düzeydedir.Bu  nedenle paslanmaya karşı oldukça dayanıklıdır.

·         Kırılmaya ve paslanma tepkimesine karşı dayanıklı olduğundan dolayı uzun yıllar boyunca ev ve iş yerlerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

·         Ürünün temizliğini için , ürünü nemli bir bez yardımı ile silmeniz ardından kurulama işlemini yapmanız yeterli olacaktır.

·         Ürünlerimizi sadece çamaşır suyu, tuz ruhu gibi kimyasal malzemelerle temas ettirilmemesi önemle rica olunur.

·         Kimyasal malzemelerle temas halinde ürün garanti kapsamından çıkmaktadır.

·         Ürünün garanti süresi 3 yıl olarak belirlenmiş bulunmaktadır.

·         Ürünlerimizin tümü , alanında uzman arkadaşlar tarafından kalite kontrol prosesinden geçirildikten sonra paketleme işlemine tabi tutulmaktadır.

 

Ürün Çeşitleri

 

·         Oda Kapı Kolu: Tüm ortamlarda iç kapı kolları kısmında kullanılan kapı koludur.Sağ yada sol kapı kolu diye bir ayrıcalık yoktur, tüm kapılara rahatlıkla kullanılabilir.

·         Wc Kapı Kolu: Tuvalet ve banyo kapılarında kullanılan kullanışlı bir kapı koludur.

·         Yale Kapı Kolu: Apartman giriş kapılarında ve de daireye giriş kapılarında kullanılmakta olan ve kapının açılış yönüne göre sağ yada sol olarak montajı yapılan kapı kollarıdır.

 

Not:Yale Kapı Kollarının Yönü Nasıl Belirlenir : Yale ( dış kapı ) kapının iç tarafında durarak kolu hangi elinizle tutuyorsanız kol o yöndür .Örneğin kolu sağ elle tutup acıyorsanız kol sağ dır.

 

Önerimiz ;

 

·         Duvara çarpan kapılar hem kapı kolunu deforme edip bozar hemde duvarınızın boyasının bozulmasına sebebiyet verir.

·         Bu yüzden kapı kolunuzu satın aldıktan sonra kapının duvara çarpmaması ve zarara sebebiyet vermemesi için size uygun olan tipte kapı tamponu almanızı tavsiye ederiz.

·         Kapı tamponu ile birlikte kullandığınızda ürünü rahatlıkla uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Çelebi Whatsapp