5060 ZARİF PORSELEN KULP – Çelebi Kapı Kolları | Kapı Kolu İmalatı

Ürün Tanımı

·         Porselen Kulp modeller katogorisinde bulunan 5010 ZARİF PORSELEN KULP ürünümüz ömür boyu eskimeyecek görsel tasarımı ile  ev ve işyerlerinize çok estetik bir görünüş katacaktır.

.         Ürünlerimiz 3 ayrı pişirme prosesinden geçirilerek üretilen orjinal porselen kulp ile üretilmektedir.

·         Porselen Kulp modellerimizde Birinci sınıf hammadde malzemesi olarak Porselen kullanılmış olup parlak porselen olma özelliği ile göz kamaştırıcı bir görseli vardır.

·         Porselen kulp imalatı ile imalatçı firmalar arasında köklü bir şekilde yer almak için tüm süreçler profosyonel ekiplerce yönetilmektedir.

·         Ürünümüzü her türlü mobilya kapak ve çekmecelerinde kullanabilirsiniz.

·         Üründe Birinci sınıf malzeme kullanıldığı için darbe ve kırılmaya karşı dayanıklılık seviyesi oldukça yüksek düzeydedir.

·         Ürünlerimizin renk ve ölçü bilgileri detaylı olarak belirtilmiş olup özel ölçü ve renk çalışmasıda yapılabilmektedir.

·         Birinci sınıf hammadde kullanımı ile Çelebi Mobilya Kulp çeşitlerimizde zamanla oluşabilecek kırılma, yerinden çıkıp – elde kalma, kaplama yüzeyinin soyulması gibi sorunlarla karşılaşılmamaktadır.

·         Ürün yanında vidaları ile birlikte verilmektedir.

.          Ürünlerimizde kullanılan metal  aksam zamaktan üretilmiş olup oldukça sağlam bir yapıya sahiptir.

·         Kırılmaya ve paslanma tepkimesine karşı dayanıklı olduğundan dolayı uzun yıllar boyunca ev ve iş yerlerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

·         Ürünün temizliği için , ürünü nemli bir bez yardımı ile silmeniz ardından kurulama işlemini yapmanız yeterli olacaktır.

·         Ürünlerimizi sadece çamaşır suyu, tuz ruhu gibi kimyasal malzemelerle temas ettirilmemesi önemle rica olunur.

·         Kimyasal malzemelerle temas halinde ürün garanti kapsamından çıkmaktadır.

·         Ürünün garanti süresi 1 yıl olarak belirlenmiş bulunmaktadır.

·         Ürünlerimizin tümü , alanında uzman arkadaşlar tarafından kalite kontrol prosesinden geçirildikten sonra paketleme işlemine tabi tutulmaktadır.

.         Porselen kulp modellerimiz farklı ölçü vede desen çeşitleri ile kullanımınıza sunulmuştur.

 

 

 

 

 

 

Çelebi Whatsapp