6030 OSKAR CAM DÜĞME MOBİLYA KULP – Çelebi Kapı Kolları | Kapı Kolu İmalatı

Ürün Tanımı

·         Cam Düğme Kulp modeller katogorisinde bulunan 6030 OSKAR CAM DÜĞME MOBİLYA KULP ürünümüz ömür boyu eskimeyecek görsel tasarımı ile  ev ve işyerlerinize çok estetik bir görünüş katacaktır.

·         Cam Düğme Kulp modellerimizde Birinci sınıf hammadde malzemesi olarak Cam kullanılmış olup kristalize özelliği ile göz kamaştırıcı bir görseli vardır.

·         Cam Düğme kulp imalatı ile imalatçı firmalar arasında köklü bir şekilde yer almak için tüm süreçler profosyonel ekiplerce yönetilmektedir.

·         Ürünümüzü her türlü mobilya kapaklarında kullanabilirsiniz.

·         Üründe Birinci sınıf malzeme kullanıldığı için darbe ve kırılmaya karşı dayanıklılık seviyesi oldukça yüksek düzeydedir.

·         Ürünlerimizin renk ve ölçü bilgileri detaylı olarak belirtilmiş olup özel ölçü ve renk çalışmasıda yapılabilmektedir.

·         Birinci sınıf hammadde kullanımı ile Çelebi Mobilya Kulp çeşitlerimizde zamanla oluşabilecek kırılma, yerinden çıkıp – elde kalma, kaplama yüzeyinin soyulması gibi sorunlarla karşılaşılmamaktadır.

·         Ürün yanında vidaları ile birlikte verilmektedir.

·         Kırılmaya ve paslanma tepkimesine karşı dayanıklı olduğundan dolayı uzun yıllar boyunca ev ve iş yerlerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

·         Ürünün temizliği için , ürünü nemli bir bez yardımı ile silmeniz ardından kurulama işlemini yapmanız yeterli olacaktır.

·         Ürünlerimizi sadece çamaşır suyu, tuz ruhu gibi kimyasal malzemelerle temas ettirilmemesi önemle rica olunur.

·         Kimyasal malzemelerle temas halinde ürün garanti kapsamından çıkmaktadır.

·         Ürünün garanti süresi 1 yıl olarak belirlenmiş bulunmaktadır.

·         Ürünlerimizin tümü , alanında uzman arkadaşlar tarafından kalite kontrol prosesinden geçirildikten sonra paketleme işlemine tabi tutulmaktadır.

Çelebi Whatsapp