Adaklı İçin Kapı Kolu Üreten Firma – Çelebi Kapı Kolları | Kapı Kolu İmalatı

Adaklı İçin Kapı Kolu Üreten En Kaliteli ve Ekonomik Firmayız 0 212 615 77 87 / 0532 254 44 57

Çelebi Kapı Kolları Adaklı İçin Kapı Kolu Üreten En Kaliteli ve Ekonomik Firmadır. Üretim Tesisi İstanbul’da bulunan firmamız kapı kolu,mobilya kulpu,menteşe ve diğer mobilya aksesuarları konusunda sizlere hizmete hazırdır.

2016 yılının sonlarında sektörde kapı kolu imalatı ve mobilya kulp imalatı işine giriş yapan firmamız,mobilya aksesuarları pazarına alüminyum kapı kolu,alüminyum kulp ve zamak kulp satışı ile giriş yapmıştır.Mobilya aksesuarları pazarında öncü markalardan biri olmayı hedeflemekte olan çelebi kapı kolları;kapı kolu ve mobilya aksesuarları konseptine dair ürün çeşidini her geçen gün genişletmek ve rekabet koşullarına ayak uydurabilmek adına gerekli tüm çalışmayı gerçekleştirmektedir.

Kapı kolu imalatı ve mobilya kulp imalatı için modernizasyon, yenilikçilik ve kurumsallık

Günümüzde teknolojinin süratle gelişmesine endeksli olarak kullanılan materyallerin güncelliğini hızla kaybetmesi yeni üretimlere olan ihtiyacı arttırmaktadır.Bizler kapı kolu imalatı için tüm teknolojik gelişmeleri takip etmekteyiz.Böyle bir ortamda sadece fiziki yatırımların değil, kurumsal yapının da modernleşmesi gerekmektedir. Bu doğrultuda çelebi kapı kolları, bünyesinde bulunan; tecrübeli ve profesyonel ekibiyle yüksek kalitede ürünler sunarak farklılığını net bir biçimde ortaya koymaktadır. Oluşturduğumuz hedefler doğrultusunda çözüm ortaklarımızla doğruluk ve dürüstlük prensiplerimizden ödün vermeden yolumuza devam etmekteyiz. Çelebi kapı kolları olarak; kurumumuzun ve çözüm ortaklarımızın, her şeyin en iyisine layık olduğuna inandık. Bu yüzden çelebi kapı kolları çalışanları ve yönetim kadrosu, ihtiyaçlarınızı tespit ederek sizin için tasarlar, üretir ve en kaliteli şekilde sizlere sunar.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve anlayışı ile hareket eden çelebi kapı kolları, sorumluluklarının bilincinde ve taahhütlerinin arkasında durarak müşterilerinin sorunlarına zamanında çözüm üretir ve en hızlı şekilde uygular. Çelebi kapı kolları, ekibine olan güveni sayesinde, inandığı doğruları çekinmeden sonuna kadar savunur.Bu prensiplerimiz her ne olursa olsun çalıştığımız süre içerisinde hiçbir zaman değişmeyecektir. Her zaman mobilya aksesuarları dünyasını yakından takip etmeye, öğrendiğimiz tüm yenilikleri çözüm ortaklarımızla paylaşmaya,çelebi kapı kolları ailesi olarak kendimize görev edinmişizdir.

Çelebi Kapı Kolları olarak kapı kolu tarafında alüminyum kapı kolu ve paslanmaz kapı kolu üretiminin yanında mobilya kulp imalatı,portmanto ve askı imalatı,menteşe imalatı yapmaktayız.Ürettiğimiz menteşeler alüminyum menteşe ve çelik menteşe olarak ikiye ayrılmaktadır.

Çelebi Whatsapp