HAKKIMIZDA ;

Çelebi Pazarlama ve Ticaret ; 2016 yılının sonlarında sektöre kapı kolu imalatı ve mobilya kulp imalatı ile giriş yapmıştır.

Kapı kolu ve mobilya aksesuarları pazarında öncü markalardan biri olmayı hedeflemekte olan Çelebi Pazarlama ve Ticaret ; kapı kolu ve mobilya aksesuarları konseptine dair ürün çeşidini her geçen gün genişletmek ve rekabet koşullarına ayak uydurabilmek adına  gerekli tüm çalışmayı gerçekleştirmektedir.

 

MİSYON VE VİZYONUMUZ

(Modernizasyon, Yenilikçilik Ve Kurumsallık)

Günümüzde teknolojinin süratle gelişmesine endeksli olarak kullanılan materyallerin güncelliğini hızla kaybetmesi  yeni üretimlere olan ihtiyacı arttırmaktadır.

Bizler kapı kolu imalatı için tüm teknolojik gelişmeleri takip etmekteyiz.böyle bir ortamda sadece fiziki yatırımların değil, kurumsal yapının da modernleşmesi gerekmektedir. Bu doğrultuda Çelebi Pazarlama ve Ticaret, bünyesinde bulunan , tecrübeli ve profesyonel ekibiyle yüksek kalitede ürünler sunarak farklılığını net bir biçimde ortaya koymaktadır.

Oluşturduğumuz hedefler doğrultusunda çözüm ortaklarımızla doğruluk ve dürüstlük prensiplerimizden ödün vermeden yolumuza devam etmekteyiz.

Çelebi Pazarlama ve Ticaret olarak; kurumumuzun ve çözüm ortaklarımızın, her şeyin en iyisine layık olduğuna inandık. Bu yüzden Çelebi Pazarlama ve Ticaret çalışanları ve yönetim kadrosu, ihtiyaçlarınızı tespit ederek sizin için tasarlar, üretir ve en kaliteli şekilde sizlere sunar.
Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve anlayışı ile hareket eden Çelebi Pazarlama ve Ticaret, sorumluluklarının bilincinde ve taahhütlerinin arkasında durarak müşterilerinin sorunlarına zamanında çözüm üretir ve en hızlı şekilde uygular.

Çelebi Pazarlama ve Ticaret, ekibine olan güveni sayesinde, inandığı doğruları çekinmeden sonuna kadar savunur.Bu prensiplerimiz , her ne olursa olsun çalıştığımız süre içerisinde hiçbir zaman değişmeyecektir. Her zaman mobilya aksesuarları dünyasını yakından takip etmeye, öğrendiğimiz tüm yenilikleri çözüm ortaklarımızla paylaşmaya, Çelebi Pazarlama ve Ticaret ailesi olarak kendimize görev edinmişizdir.

Alüminyum Rozetli Kapı Kollarımızdan Bazıları

Alüminyum Aynalı Kapı Kollarımızdan Bazıları

 

 

 Paslanmaz Kapı Kollarımızdan Bazıları

 

Kapı Aksesuarlarımızdan Bazıları