KAPI KOLU ÜRETİMİNDE ARGE İLE KUSURSUZ İMALAT ;

Çelebi Kapı Kolları ; 2016 yılının sonlarında sektöre alüminyum kapı kolu,  paslanmaz kapı kolu imalatı ve mobilya kulp imalatı ile giriş yapmıştır.

Kapı kolu ve mobilya aksesuarları pazarında öncü markalardan biri olmayı hedeflemekte olan Çelebi Kapı Kolları ve Mobilya Aksesuarları ; kapı kolu ve mobilya aksesuarları konseptine dair ürün çeşidini her geçen gün genişletmek vede rekabet koşullarına ayak uydurabilmek adına gerekli tüm çalışmayı gerçekleştirmektedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve anlayışı ile hareket eden Çelebi Kapı Kolları ve Mobilya Aksesuarları, sorumluluklarının bilincinde ve taahhütlerinin arkasında durarak müşteri memnuniyetine azami özen göstermektedir ve bu prensip ile hareket etmeye devam edecektir..

Kapı kolu ve mobilya aksesuarları pazarında öncü markalardan biri olmayı hedeflemekte olan Çelebi Kapı Kolları ; Kapı kolu ve mobilya aksesuarları konseptine dair ürün çeşidini her geçen gün genişletmek ve rekabet koşullarına ayak uydurabilmek adına gerekli tüm çalışmayı gerçekleştirmektedir.

ARGE PENCERESİNDEN KAPI KOLU (Modernizasyon, Yenilikçilik Ve Kurumsallık)

Kapı Kolu İmalatı, Kapı Kolu Üreticisi / Kapı Kolu İhracatı
kapı kolu

Günümüzde teknolojinin süratle gelişmesine endeksli olarak kullanılan materyallerin güncelliğini hızla kaybetmesi yeni üretimlere olan ihtiyacı arttırmaktadır.

Bizler kapı kolu imalatı için tüm teknolojik gelişmeleri takip etmekteyiz.böyle bir ortamda sadece fiziki yatırımların değil, kurumsal yapının da modernleşmesi gerekmektedir. Bu doğrultuda Çelebi Kapı Kolları, bünyesinde bulunan , tecrübeli ve profesyonel ekibiyle yüksek kalitede ürünler sunarak farklılığını net bir biçimde ortaya koymaktadır.

Oluşturduğumuz hedefler doğrultusunda çözüm ortaklarımızla doğruluk ve dürüstlük prensiplerimizden ödün vermeden yolumuza devam etmekteyiz.

Çelebi Kapı Kolları olarak; kurumumuzun ve çözüm ortaklarımızın, her şeyin en iyisine layık olduğuna inandık. Bu yüzden Çelebi Kapı Kolları çalışanları ve yönetim kadrosu, ihtiyaçlarınızı tespit ederek sizin için tasarlar, üretir ve en kaliteli şekilde sizlere sunar.
Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve anlayışı ile hareket eden Çelebi Kapı Kolları, sorumluluklarının bilincinde ve taahhütlerinin arkasında durarak müşterilerinin sorunlarına zamanında çözüm üretir ve en hızlı şekilde uygular.

Çelebi Kapı Kolları, ekibine olan güveni sayesinde, inandığı doğruları çekinmeden sonuna kadar savunur.Bu prensiplerimiz , her ne olursa olsun çalıştığımız süre içerisinde hiçbir zaman değişmeyecektir. Her zaman mobilya aksesuarları dünyasını yakından takip etmeye, öğrendiğimiz tüm yenilikleri çözüm ortaklarımızla paylaşmaya, Çelebi Kapı Kolları ailesi olarak kendimize görev edinmişizdir.

Kapı Kolu Sevkiyatımız

Kapı Kolu İmalatı, Kapı Kolu Üreticisi / Kapı Kolu İhracatı
kapı kolu

Çelebi Kapı Kolları olarak genellikle üretim anlamında alüminyum kapı kolu (rozzetli kapı kolu, aynalı kapı kolu) ve paslanmaz kapı kolu imalatı ve satışı yapmaktayız. Ürettiğimiz kapı kollarını Türkiye’nin her noktasına hatta Dünyanın her ülkesine adete göre gerek kargo gereksede kendi yöntemlerimizle kamyon ve çeşitli sevkiyat araçlarıyla sizlere istediğiniz tarihde ve adetde yollamaktayız.

Kapı Kolu Bizden Alınır 0212 615 77 87 / 0532 254 44 57

Kapı kolları, ev ve ofislerinizde estetik açıdan çok önemli bir etkiye sahiptir. Zamanla yıpranan kapı kollarını yenilemek ya da evinizin veya ofisinizin dekorasyonuna en uygun bir etki elde etmek üzere kapı kolları tedarik ederek kapılarınızda kullanabilirsiniz. Uygun fiyatlı kapı kolu tedarik etmek için ya da aradığınız kapı kolu modelini bulmak için www.celebikapikollari.com’un size sunacağı kapı kollarını denemelisiniz.

Farklı Kapılara Çok Farklı Kapı Kolu Çelebi’de

Kapı Kolu İmalatı, Kapı Kolu Üreticisi / Kapı Kolu İhracatı
kapı kolu

Kapı çeşitlerini dış cephe kapısı ve iç kapılar olarak ikiye ayırabilmekteyiz. Bu kapıların hepsinde farklı biçim ve özellikte kapı kolları kullanılmaktadır. Dış cephe kapıları, herzaman demirden, çelikten ya da kestane ağacı gibi dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Bu sebepden bu kapılara özel kapıların kaldırabileceği maddelerden yapılmış kapı kolları kullanılmalıdır. Demek istediğimiz çok sağlam malzemelerden elde edilen demir, çelik ve kestane ağacı gibi sağlam ağaçlardan kapı kolu tercih edilmelidir. İç mekanlarda kullanılan kapılar ise dışa göre daha basit yapıdadır. Çoğunlukla ahşap ya da pimapen kapılar seçilmektedir. Bu kapılar için Çelebi Kapı Kolları istediğiniz modelde alüminyum ve paslanmaz kapı kolu imalatı yapmaktadır. Çelebi’de değişik tarzlardaki kapılar için dizayn edilmiş kendine özgü kapı kolları bulunmaktadır. Sizler de yaşam alanlarınızdaki değişik tarzdaki kapılarınız için bizden toptan olarak kapı kolu tedarik işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kapı Kolu Malzemeleri Nelerdir?

Kapı Kolu İmalatı, Kapı Kolu Üreticisi / Kapı Kolu İhracatı
kapı kolu

Nikelden kapı kolları son zamanlarda fazla tercih edilen malzemedir. Nikel, kolay, alüminyum kapı kolunun bozulmaması, dayanıklı olması, rengini kaybetmemesi nedeniyle kapı kolları için çok ideal malzemelerdendir. Albirifin de sıklıkla istenilen bir kapı kolu malzemesidir. Bu bahsettiğimiz malzemelerden oymalı, düz, yansıtmalı yüzeyli çok farklı tipleri Çelebi Kapı Kolları olarak üretmekteyiz.

Kapı Kolları Nasıl Kullanılmalı Ve Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Kapı kolları teknik özelliklerine ve kullanım amacına göre kategorize edilmektedir. İç ortamlarda kullandığımız kapı kolları sıklıkla gün içerisinde çok fazla kullanıma maruz kaldığından kapı kolunun yıpranmaması, yalama olmaması ya da gıcırdamaması için çok özenli bir kullanım gerekmektedir. Dış cephe kapılarının kullanımı için de dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Özellikle dış kapı kollarının malzemeleri çelikten ya da demirden yapıldığı için bozulma riski vardır. Bu sebeplerden dolayı temizliğinde aşındırıcı kimyasallar kullanılmamalıdır. Dönemlik bakımları yapılırken kapı kolu yağları ile belli peryotlarda silinmelidir.

Kapı Kolu Yapımında Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Kapı kolu üretiminde çok fazla farklı malzeme kullanılabilmektedir. Bu malzemeleri bir incelersek; pirinç kollar, pirinçten imal edilir en pahalı ve kaliteli kapı kolları pirinç kapı kollarıdır. Pirinç kapı kollarının bozulmaları çok zordur çünkü çok dayanıklı bir malzemeden yapılmaktadırlar. Zamak kapı kolları ise zamak malzemeden üretilmiş kapı kollarıdır. Zamak kollar da dayanıklıdırlar ve dış cephe kapılarında kullanılabilmektedir. Ama pirinç kapı kolları ile karşılaştırıldığında aynı sonucu almamız olanaksızdır. Çünkü pirinç kapı kolları zamağa göre daha dayanaklıdır. Paslanmaz kapı kolları asla paslanmadığı yani oksitlenmediğinden çok fazla tercih edilmektedir. Alümünyum kapı kolları yapısından dolayı çok fazla ve kolay şekil aldığından oldukça fazla şekle girip model oluşturulmaktadır bu yüzden bizde Çelebi olarak çok fazla alüminyum kapı kolu üretmekteyiz. Alüminyum kapı kolları daha önce anlattığımız kapı kollarına oranla daha az sağlam ve dayanıklı olsa da performans/fiyat açısından değerlendirildiğinde kullanımı oldukça yaygındır. Son olarak da plastik kapı kolları ise fazla tercih edilmediğinden Çelebi Kapı Kolları olarak üretmemekteyiz.

En Uygun Fiyatlı Kapı Kolu Nereden Alınır?

Kapı kolları için en uygun fiyat araştırmasını Çelebi ile yapabilirsiniz. Tabiki Çelebi Kapı Kolları olarak sizlere hem alüminyum rozetli hem alüminyum aynalı kapı kollarımız ile ilgili en uygun fiyatları verebiliriz. Bunun yanında paslanmaz kapı kolları modellerimiz de piyasa fiyatları arasında en iyi fiyatı verme garantisi ile Çelebi Kapı Kollarından alabilirsiniz.Çelebi kapı kolları olarak şu anda alüminyum ve paslanmaz kapı kolu üretimi yapmamızı yanında VIP kapı kolları isteklerinizide Güzel Metal ve Zavinna ile yaptığımız ortaklık ile en uygun fiyata tedarik etmekteyiz.

Eskiden Günümüze Kapı Kolları

Yüzlerde yıldır hayatımızda olan kapı kolları, kapısı olan her yaşam alanının vazgeçilmez bir objesi olmasının yanında ev ve ofis dekorasyonunun da üstünde tasarımcıların çok düşündüğü parçalarından birisidir. Kapı kulpu ve kapı topuzu isimleriyle de adlandırılan ve kapı anahtarları ile vazgeçilmez bir parça olan kapı kollarında, kullanışlılık, sağlamlık, tasarım ve tabiki şıklık aranmaktadır.

Kapı Kolu Modelleri Nelerdir?

Çelebi olarak Kapı kolu modellerini ihtiyaca ve kullanıldıkları yerlere göre şekillendirmekteyiz. Rezidans ve gökdelen gibi büyük binaların girişinde, kurumsal ve ticari binaların dış kapılarında sıklıkla rastladığımız kapı kolu çeşidi kaldıraç mantığıyla açılan mandallı kapı kollarıdır. Kapı kollarını çektiğinizde kapı mandalı açılır, ittiğinizde ise kapı mandalı kapanmaktadır. Bu tür kapılarda sıklıkla kilide ihtiyaç duyulmamaktadır. Sökmesi çok kolaydır. Evlerde fazlaca kullandığımız kapı kolu da benzer bir sistemle çalışmaktadır. Bu sefer kapı kolunu aşağı indirerek kapıyı açarsınız ve bu kapı koluyla bağlantılı kapı kilidiyle kapıyı kilitleyebilirsiniz. Bu tip kapı kollarının ev ve ofis dekorasyonuna göre seçim yapacağınız bir çok kapı kolu modeli vardır. Kapı kolu modeli ve çeşitliliği açısından bizim kapı kolu modellerimizden kesinlikle memnun kalacaksınız. Banyo tipindeki kapı kollarında ise sadece sağ-sol hareketi yapılan bir düğme içerir. İçeri girip kapıyı kilitlediğiniz zaman “dolu” yazısı, kapı açıkken ise “boş” yazısı görünmektedir.

Çelebi Kapı Kolları olarak gerek kendi ürettiğimiz kapı kolu satışımız gereksede rezidans, gökdelen yada VIP alanlar için tedarik edebileceğimiz kapı kolu satışlarımız ile sizlerin istekleri doğrultusunda hareket etmeye hazırız.

VIP kapı kolları ve özel tasarım isteklerinize vereceğimiz cevapları yine en iyi fiyat politikamız ile Güzel Metal ve Zavinna ile yapacağımız iş ortaklığı ile çözmekteyiz. Yine bu VIP kapı kolu alanında da en iyi fiyatı vereceğimizi taahhüt etmekteyiz.

Kapı Kolu Nasıl Takılır?

Kapı kolunu monte etmeden önce kapı kilidinin nasıl ve nerede duracağını çok iyi hesaplamanız gerekmektedir. Aldığınız kapı kolu yeni bir kapı koluysa ve yeni takılacak ise yeniden ölçüm yapıp kapı kolu yüksekliğini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Buna göre kapı kolunu önceden alıp ölçümlemelerinize göre montaj yapmanız daha mantıklı olacaktır. Kapınızda hali hazırda kapı kolu ve kapı kolu kilidi için bir cep var ise bu cebin ölçümlerini çok iyi almanız, kapı kolunuzu da bu ölçülere göre temkinli bir şekilde satın almanız gerekmektedir. Kapı kolu, kapı kolu kilidi, kapı kolu dili ve kapı mandalı işaretlemeleri ve ölçümleri hatasız olduktan sonra aslında kapı kolu montajı oldukça kolay olacaktır. Önceden vida takılmamış ise ince uçlu bir matkap ile işaretlediğiniz kısımları delmeniz gerekmektedir. Önceden delinmemiş vida yerleri varsa tornavida ile de delme işlemini yapabilirsiniz. Vida yerleri bozulmuş ve genişlemişse kapı kolu sağlam montelenmeyebilir. Böyle durumlarda daha büyük vidalar kullanabilir veya kapınızı yenilemeniz gerekebilmektedir.

Kapı Kolu Fiyatları Ne Kadar?

Kapı kolları kategorimizi incelediğinizde çok fazla model ve fiyat çeşitliliğine sahip ürün olduğunu göreceksiniz. Kapı kolu fiyatları temel olarak ürünün malzemesine göre değişiklik gösterir. Pirinç veya nikel kapı kolları paslanmaz çelik kapı kollarından daha ekonomiktir ama paslanmaz çelik daha uzun süre kullanılabilir. O yüzden tercihinizi malzemenin ve hammaddenin kalitesine göre yapmanız daha iyi olur. Ayrıca bu seçimi yaparken kapı kolunu kullanacağınız odanın tespitini de doğru yapmanız gerekir. Çelebi Kapı Kolları olarak kapı kolu imalatı yapıyoruz fakat çok özel alanlar için ve biraz daha üst grup kapı kolları tedariği noktasında Güzel Metal ve Zavinna markaları ile yaptığımız ortak üretim çalışmalarıda mevcuttur siz sadece bize nasıl bir kapı kolu istediğinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Sitemiz üzerinden tüm kapı kolu modellerimize göz atabilir ayrıca Kapı ve Malzemeleri ve aksesuarları kategorimizi de inceleyerek diğer ihitayaçlarınızı güvenle giderebilirsiniz.

Kullanışlı ve şık tasarımları ile evinize, ofisinize estetik katan kapı kolu kategorisindeki ev ve ofis kapıları için aradığınız kapı kolu modelleri ve çeşitlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Kale Kilit, Tekzen, Yale gibi önde gelen kaliteli ve güvenilir markaların orijinal ürünlerinin yer aldığı kategoride ihtiyacınız olan modelleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Dış kapı ve ahşap oda kapıları için ayrı ayrı ürünlerin yer aldığı kategorideki onlarca seçenek, doğru ürünü tercih ederken size yardımcı olur.

Ev ve ofis kapıları için ideal olan kapı kolu aksesuarları ile ihtiyacınıza ve mekanınıza uygun olacak şekilde topuzlu ve kumru tasarımlı birçok kapı modelini kolayca bulabilirsiniz. Dış kapı için kumru modelindeki ürünleri tercih edebileceğiniz gibi iç mekan ahşap oda kapıları için ise topuzlu modelleri tercih edebilirsiniz. Sağ ve sol kapılar için uyumlu olan ürünler, oda, tuvalet, ofis, banyo, dış kapı gibi yerlerde rahatlıkla kullanılabilir. Bunun yanı sıra mevcut kapı kolunuz için sürgü arıyorsanız topuzlu kilit sürgüsü de ürünler arasında yer almakta.

Önde gelen kapı kolu markaları ile çeşitli renk ve modelde birçok ürün ihtiyacınızı karşılarken; mat, saten ve sarı kaplamalı ürünler mekanınızın dekorasyonuna uyum sağlar. Böylelikle ihtiyacınıza uygun ürünü seçerek evinizin ya da ofisinizin tarzına katkı sağlayabilirsiniz. Dilerseniz benzer ürünler arasında karşılaştırma yapabilir ve bütçeniz için en ideal ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Çelebi Kapı Kolları kalitesi ve güvencesiyle kapı ve mobilya aksesuarı kategorisinin altında bulunan kategoride bütçenize, evinize, ofisinize, zevkinize ve ihtiyacınıza en uygun şekilde tercih edeceğiniz ürünlerin özelliklerini görebilir, kapı kolu fiyatlarına göz atarak size uygun ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Çelebi Kapı Kolları

Kapı kolları kategorimizde bir çok kapı kolunu ve aksesuarlarını bulabilirsiniz. Kapı kollarında önemli olan alacağınız ürünün kalitesi ve kullanılacağı yere uyumudur. Eğer kapı kollarınızı değiştirecekseniz doğru adrestesiniz. Yüzlerce çeşit kapı kolu sizleri bekliyor.

Kapı kollarımız hem kendi imalatımız hemde ortak iş ortaklarımızın ürünlerinide sizlere sunmaktayız. Bunlardan birisi Zavinna ve Güzel Metal markalarıdır. Bu değerli markaların kapı kollarınıda sizlere aynı fiyat üzerinden kargo, paketleme ve montaj aşamalarını çözerek sizlere sunmaktayız. Aynalı pirinç kollar, rozetli pirinç kollar, taşlı pirinç kollar, aynalı zamak kollar, rozetli zamak kollar, taşlı zamak kollar, aynalı alüminyum kollar, rozetli alüminyum kollar, taşlı alüminyum kollar, kapı aksesuarları kapı menteşeleri  birden farklı renk seçeneğiyle stoklarımızda sizleri bekliyor. Antik kollar, aynalılar, rozetli kollar biribirinden fazla çeşit Zavinna hırdavatta ürünlerimiz kaliteli olup müşterilerimizin kullanış amaçlarına göre üretilmiştir. Kapı kolu aksesuarları güzel, hoş görünümlü olması herkesin isteyeceği bir şeydir. Son zamanlarda çıkan oldukça güzel olan ve dahada güzel olmaya devam eden bu aksesuar çeşitleri çoğu insanın dikkatini çekmiş durumda yenilenen evlere bu kapı kolları artık şart olmaya başladı. Birazda bu kolların ne olduğuna ve özelliklerine bakarak bir özelliklerini sizlere sunalım; Aynalı pirinç kollar Kırılmaya ve paslanma tepkimesine karşı dayanıklı olduğundan dolayı uzun yıllar boyunca ev ve iş yerlerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.Rozetli pirinç kollar ürününde 1.sınıf malzeme kullanıldığı için darbe ve kırılmaya karşı dayanık seviyesi oldukça yüksek seviyelerdedir. Taşlı pirinç kollar ürünü sadece çamaşır suyu, tuz ruhu gibi kimyasal malzemelerle teması uygun değildir. Rozetli zamak kollar Ürünümüzün temizliğini nemli, bir bez yardımı ile silerek ardından kurulama işlemi yapmak temizlik için yeterlidir. Taşlı zamak kollar kapı kollarında 1.sınıf malzeme olarak zamak malzeme kullanılmış olup üst yüzeyi nikel saten kaplamayla kaplıdır. Aynalı alimünyum kollar kapı kolu yeni çıkan ürünler grubunda olup ev ve işyerlerinizde çok estetik bir görünüşe sahiptir. Rozetli Kırılmaya ve paslanma tepkimesine karşı dayanıklı olduğundan dolayı uzun yıllar boyunca ev ve iş yerlerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kapı aksesuarları Ürününde 1.sınıf malzeme kullanıldığı için darbe ve kırılmaya karşı dayanık seviyesi oldukça yüksek seviyelerdedir. Kapı menteşeleri Aletsiz, sorunsuz, kolay montaj ve demontaj uygulamaları ile monte edebilirsiniz.

Çelebi Kapı Kolları yüzlerce çeşit kapı kolu çeşidiyle, her tipte ve her stilde yaşam alanının gereksinimini karşılayacak zengin bir ürün portföyüne sahip. Özenli bir işçilikle, yüksek kalitede birçok farklı malzemeden üretilen kapı kolları, modernden klasiğe tüm mekanların görsel bütünlüğünü tamamlıyor.

Çelebi Kapı Kolları karşılıklı bağlantı özelliği ile montaj esnasında kapılarınıza zarar vermediği gibi montaj sonrası servis ihtiyacını da ortadan kaldırır. Üst yüzey kaplama kalitesi kapı kollarının uzun yıllar sonra bile ilk günkü görünümünü muhafaza etmesini sağlamaktayız.

Klasik tarzda el işçiliği ile, özellikle alüminyum, zamak malzemelerden üretilen kapı kolları, geçmişin formlarından esin alan çizgileriyle, köşk, yalı ve konak gibi tarihin izini günümüze yansıtan mekanların dekorasyonunu tamamlayan kapı kolları için özel imalat siparişlerinizide beklemekteyiz.

Son dönem trendi ise mimarların gözbebeği farklı modellerde ürettiğimiz rozetli kapı kolları. Nazik bir dokunuş için sade tasarımlarda hem modern hem de şık görünümü ile tercih sebebi olan farklı ve yeni modelli rozetli kapı kolları yaşam alanlarına açılan kapılara fark katıyor.

Kapı Kolları
​​​​​​​
İnsanların yaşam alanlarını dekore ederken dikkat ettikleri birçok husus ve faktör vardır. Evlerin, yazlıkların, kışlıkların, iş yerlerinin, otellerin ve daha birçok mekanın dekorasyonu uzman ellere bırakılmaktadır.

Yaşam alanlarının en vurucu ve dikkat çekici ögesi olan kapıların tasarımları da mekana ve modaya uygun tercih edilmektedir. Tercih edilen mekanın özelliklerine göre seçilen kapı kolları  farklı materyallerde ve renklerde imal edilmektedir.

Kapının rengine, dokusuna ve büyüklüğüne göre tercih edilen kapı kolları müşterilerin de istek ve talepleri doğrultusunda seçilmektedir. Her odanın kendine özel bir tarzı olduğundan ötürü, tercih edilen kapılarda bu bağlamda olmaktadır. Özellikle aynalı kapı konu ya da porselen kapı kolu  tercihinde bulunan insanların, mekanın dokusunu bozmadan karar vermesi gerekmektedir.

Dizayn edilen ve dekore edilen her mekanın kendine özel bir dili vardır. Mekanın melodisini dinlemeden yapılan dekorasyon işlemleri hayal kırıklıkları ile sonuçlanmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve sektöre hakim bir firma vasıtası ile istenen özelliklerde dekorasyon malzemelerine kısa sürede ulaşılmaktadır.

​​​​​​Kapı Kolları Çeşitleri

Kapı kolları kendi aralarında yapılarına göre adlandırılmaktadır. Ön plana çıkan seçenekler arasında porselen kapı kolu, yale kapı kolları, aynalı kapı kolları, cumbalı kapı kolları gelmektedir. Yapı marketlerden toptan kapı kolu olarak da temin edilebilen tüm modeller, uygun fiyatlar ile satın alınabilmektedir.

Banyo kapı kolları, oda kapı kolları, ofis kapı kolları, wc kapı kolları, okul kapı kolları, balkon kapı kolları, kapının materyaline, rengine, kilidine ve kullanım alanlarına göre tercih edilmektedir. Birinci sınıf malzeme ile üretilen kapı kolu fiyatları çeşitliliklerine göre belirlenmektedir.

Klasik desenli kapılar ile modern görünümlü kapıların kapı kolları seçimi de aynı doğrultuda farklı olmaktadır. Yapı marketler vasıtası ile toptan kapı kolu ​​​​​​alışverişi yapılmaktadır. İstenen her türlü dekorasyon ürünü hakkında detaylı bilgi almak, fiyat araştırması yapmak ve modaya uygun kullanımı kolay ürünleri temin etmek oldukça kolay ve hızlı bir işlemdir.

Müşterilerini finansal olarak da düşünen bir yapı market ile iletişime geçerek kapı kolu fiyatları hususunda da hizmet almak mümkün kılınmaktadır. Tercih edilen kilidin büyüklüğüne göre yale kapı kolu da sıklıkla kullanılmaktadır.

Modern Kapı Kolları

Tasarım ürünler, her dönem ön planda olmaktadır. Dekorasyon malzemeleri temin etmek adına iletişime geçilen kaliteli bir yapı market (Çelebi Kapı Kolları ) vasıtası ile tasarım ürünlere ulaşmak çok daha kolay hale gelmektedir.

Evin en mahrem ve en özel yeri olan banyodaki dekorasyonun önemi çok daha ayrı tutulmaktadır. Banyo kapısının da banyo kapı kolu tercihinin de önemi oldukça fazladır. Beyaz ve açık renkli kapıların kolları, kapının dokusuna uygun olarak seçilmelidir.

Aynı zamanda eskitme model ahşap renkli kapıların kolları da aynı doğrultuda koyu renk seçilmelidir. Kapıların ebatlarına göre belirlenen yale kapı kolu tercihleri, konfor ve dizaynı da beraberinde getirmektedir.

Türkiye’de birçok noktada satış noktası olan, kaliteli ürünler çerçevesinde müşterilerine hizmet sunan bir firma ile kurulacak iletişim sonrası tüm dekorasyon ürünlerine anında ve uygun fiyatlara sahip olunmaktadır.

Toptan Kapı Kolu Alışverişi

Alışveriş yaparken uygun fiyatlar ile kaliteli ürünleri bir arada bulmak isteyen herkesin, sektöre hakim bir firma ile kontak kurması gerekmektedir. Dekorasyon malzemeleri, birçok farklı çeşitte satışa sunulmaktadır.

Ödeme kolaylıklarındaki seçenekler, ürün teslim işlemleri, iade ve değişim işlemleri, gizlilik ve güvenlik koşulları ile müşterilerinin yüzünü güldüren, finansal olarak da ziyaretçilerinin cebini düşünen bir firma vasıtası ile yapılan alışverişler olası hayal kırıklıklarının ve yaşanması muhtemel sorunların önüne geçmektedir.

Tekrar dile getirmek ve altını çizmek gerekir ise banyo kapı kolu, oda kapı kolu, otel kapı kolu, ofis kapı kolu tercihleri yaparken aynalı kapı konu, porselen kapı kolu ya da başka seçenekler sıklıkla tercih edilmektedir

Tercih edilen modeller mekanın ve ortamın dekorasyonuna, dokusuna, diline ve kullanım amacına göre belirlenmektedir. Satın alınmak istenen kapı kolları, alanında uzman bir firma vasıtası ile temin edilmelidir.

Uygun fiyatlar ve geniş ürün yelpazesi ile müşterilerinin beğenisini toplayan, ürünlerin güvencesi firmanın garantisi altında olduğu bir alışveriş tercih edilmelidir. Yapılan alışverişler güvenilir bir yapı market sayesinde, tüm dekorasyon malzemelerine anında ulaşılmaktadır.

Kapı Kolları için tıklayınız.