Paslanmaz Kapı Kolu | Çelebi Kapı Kolları  0 212 615 77 87 / 0532 254 44 57 

Çelebi kapı kolları olarak 2 yıldır paslanmaz kapı kolu imalatı yapmaktayız.Şuanda 6 adet ürün çeşitliliğimiz olsada hedefimiz ürün yelpazemizi en üst seviyeye taşımaktır.Tabi bunu sizlerin istekleri doğrultusunda geliştirdiğizden sizlerden gelen isteklere herzaman açığız.

Paslanmaz çelik borulardan üretilen ve paslanmaz çeliğin en kaliteli serisi olan 304 kalite malzemeden üretilmektedir.Talebe göre 201 kalite paslanmaz ilede üretim yapılabilmektedir.

Paslanmaz kapı kolu imalatımız 1000 takıma kadar 1 hafta içerisinde teslim edilebilmektedir.

Türkiye’nin her yerine belirttiğimiz termin sürelerinde hızlı bir şekilde elinizde olacak şekilde üretim yapmaktayız.Bizim için en önemli husus kalitedir , istediğiniz taktirde numune ürünlerinizi sizlere ulaştırmaktayız ve İstanbul içi müşterilerimizi Bayrampaşa’daki yerimize her zaman davet etmekteyiz.

Paslanmaz kol imalatında en önemli noktalardan birisi üretimde kullanılan teknolojidir.Çelebi kapı kolları olarak kaynak,kesme,bükme makinalarımızı en son teknoloji ile güncelleyerek her zaman en iyi ürünü elde etmekteyiz.

Paslanmaz kollar hastane,okul,adliye binası,belediyeler,tapu daireleri gibi tüm devlet dairelerinde ve kamu kuruluşlarında kullanılmaktadır.

Türkiye’den tüm paslanmaz kapı kolu isteklerinizi karşılamaktayız ve yerimize bekleriz.İletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ürettiğimiz paslanmaz kapı kolu çeşitleri;

 

PASLANMAZ KAPI KOLU MODELLERİMİZİ ANASAYFADAKİ ÜRÜN KATAGORİLERİMİZ KISMINDAN İNCELEYEBİLİR ÜRÜN TEDARİĞİ İLE İLGİLİ ADETE VE ÖDEME PLANINA GÖRE DEĞİŞİKLİK ARZEDEN FİYATLAR İÇİN BİZİ HEMEN ARAYABİLİRSİNİZ. 0532 254 44 57  /  0212 615 77 87