Türkiye Mobilye Aksesuarı – Çelebi Kapı Kolları | Kapı Kolu İmalatı

TÜRKİYE MOBİLYA AKSESUARI FİRMASI 0212 615 77 87 / 0532 254 44 57

Bir Türkiye kapı kolu firması olan Çelebi Kapı Kolları Türkiye’nin mobilya aksesuar imalatçısı olduğu kadar 20’den fazla ülkeye yaptığı ihracat ile bir Dünya markası olma yolunda ilerlemektedir.

Kapı kolu fiyatları konusunda sizlere her zaman en uygun fiyatı vermeye çalışırken kaliteyide asla geri plana bırakmayan Çelebi Kapı Kolları Anadolu’nun her yerindeki hırdavat ve mobilya aksesuarı satan müşterilerine toptan olarak kapı kolu ve mobilya aksesuarı üretim ve tedarik etmektedir.

Çelebi Kapı Kolları olarak alüminyum kapı kolu ( alüminyum aynalı ve rozetli ) , paslanmaz kapı kolu üretiminin yanında zamak,alüminyum,cam(kristal),porselen kulp,kilit,lapı aksesuarı,portmanto,askı ve menteşe imalatı yapmaktayız.

Kapı kolu fiyatı konusunda Türkiye’nin her yerindeki yaygın geniş ağımız ile her müşterimize en uygun fiyat politikasını benimsemekteyiz, buradaki amacımız hem Anadolu esnafı kazansın hem biz kazanalım yani kazan-kazan politikası çünkü sizler kazanmassanız bu işin devamlılığı diye birşey söz konusu olmayacaktır bizde buradan hareketle hem sizlere kazandırıp hemde kendimizin kazanacağı kapı kolu fiyatları ve diğer mobilya aksesuarları fiyatları ile sizlerle çalışmaktayız.

 

Çelebi Whatsapp