Yenipazar Mobilya Aksesuar, Porselen Kulp, Paslanmaz Kapı Kolu, Cam-Kristal Kulp, Alüminyum Kulp ve Kapı Kolu İmalatı – Çelebi Kapı Kolları | Kapı Kolu İmalatı

Yenipazar Mobilya Aksesuar, Porselen Kulp, Paslanmaz Kapı Kolu, Cam-Kristal Kulp, Alüminyum Kulp ve Kapı Kolu İmalatı ; 0 532 254 44 57

Çelebi Kapı Kolları ; 2016 yılının sonlarında sektöre alüminyum kapı kolu, paslanmaz kapı kolu imalatı ve mobilya kulp imalatı ile giriş yapmıştır.

Kapı kolu ve mobilya aksesuarları pazarında öncü markalardan biri olmayı hedeflemekte olan Çelebi Kapı Kolları ve Mobilya Aksesuarları ; kapı kolu ve mobilya aksesuarları konseptine dair ürün çeşidini her geçen gün genişletmek vede rekabet koşullarına ayak uydurabilmek adına gerekli tüm çalışmayı gerçekleştirmektedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve anlayışı ile hareket eden Çelebi Kapı Kolları ve Mobilya Aksesuarları, sorumluluklarının bilincinde ve taahhütlerinin arkasında durarak müşteri memnuniyetine azami özen göstermektedir ve bu prensip ile hareket etmeye devam edecektir..

Kapı kolu ve mobilya aksesuarları pazarında öncü markalardan biri olmayı hedeflemekte olan Çelebi Kapı Kolları ; Kapı kolu ve mobilya aksesuarları konseptine dair ürün çeşidini her geçen gün genişletmek ve rekabet koşullarına ayak uydurabilmek adına gerekli tüm çalışmayı gerçekleştirmektedir.

ARGE PENCERESİNDEN KAPI KOLU (Modernizasyon, Yenilikçilik Ve Kurumsallık)

kapı kolu
kapı kolu

Günümüzde teknolojinin süratle gelişmesine endeksli olarak kullanılan materyallerin güncelliğini hızla kaybetmesi yeni üretimlere olan ihtiyacı arttırmaktadır.

Bizler kapı kolu imalatı için tüm teknolojik gelişmeleri takip etmekteyiz.böyle bir ortamda sadece fiziki yatırımların değil, kurumsal yapının da modernleşmesi gerekmektedir. Bu doğrultuda Çelebi Kapı Kolları, bünyesinde bulunan , tecrübeli ve profesyonel ekibiyle yüksek kalitede ürünler sunarak farklılığını net bir biçimde ortaya koymaktadır.

Oluşturduğumuz hedefler doğrultusunda çözüm ortaklarımızla doğruluk ve dürüstlük prensiplerimizden ödün vermeden yolumuza devam etmekteyiz.

Çelebi Kapı Kolları olarak; kurumumuzun ve çözüm ortaklarımızın, her şeyin en iyisine layık olduğuna inandık. Bu yüzden Çelebi Kapı Kolları çalışanları ve yönetim kadrosu, ihtiyaçlarınızı tespit ederek sizin için tasarlar, üretir ve en kaliteli şekilde sizlere sunar.
Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve anlayışı ile hareket eden Çelebi Kapı Kolları, sorumluluklarının bilincinde ve taahhütlerinin arkasında durarak müşterilerinin sorunlarına zamanında çözüm üretir ve en hızlı şekilde uygular.

Çelebi Kapı Kolları, ekibine olan güveni sayesinde, inandığı doğruları çekinmeden sonuna kadar savunur.Bu prensiplerimiz , her ne olursa olsun çalıştığımız süre içerisinde hiçbir zaman değişmeyecektir. Her zaman mobilya aksesuarları dünyasını yakından takip etmeye, öğrendiğimiz tüm yenilikleri çözüm ortaklarımızla paylaşmaya, Çelebi Kapı Kolları ailesi olarak kendimize görev edinmişizdir.

Çelebi kapı kolları olarak sadece kapı kolu değil porselen kulp, cam kulp, kristal kulp, menteşe, portmanto, askı, alüminyum kulp, zamak kulp, kapı aksesuarları, kapı taktak, kapı kolu tamponu, kapı tokmak, kapı çekme kol, kapı kilit, kapı kelepçe gibi mobilya aksesuar imalat ve tedrik hizmetlerimiz mevcuttur.

 

Çelebi Whatsapp